Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  
 

 
 
 


Giriş Yap
Kayıt Ol

 
 
 
 
 
Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins: “Heydar Aliyev, bir dönemdir.”
Aralık 2013, Amassador Club Magazine’nin son sayısında, Letonya Cumhurbaşkanı  Andris Berzins’in özel röportajı yayınlandı.

Azerbaycan ve Letonya arasındaki mevcut işbirliği ve  işbirliği beklentisine ilişkin Cumhurbaşkanı, Letonya ve Azerbaycan aynı prensip – bağımsızlığa sahiptir, dedi. Andris  Berzins  2011’den bu yana Letonya’nın Cumhurbaşkanı olduysa da Ulusal lider Heydar Aliyev ile şahsen tanışmadı.
O, inanıyor ki  “ … Heydar Aliyev, bir dönemdir.”  “Ona özel, bir müzeyi ziyaret ettiğimde, onu çevrileyen her şey ile iletişimde olduğuma mutlu oldum. Heydar Aliyev, diğerlerinden daha ileriyi görebilen bir adamdı…”.

Ayrıca, derginin ilk sayfası  yetenekli yönetici , güçlü bir figür  ve ulusunun büyük lideri  Heydar Aliyev hakkında dünya çapında ünlü kişilerin sözlerini yayınladı.

Ambassador Club Magazine, Azerbaycan’daki Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası ( EEIG)’nın inisiyatifi ile kurulan Ambassador Club’un bir yayın organıdır.

Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, Uluslararası bir sivil toplum örgütüdür. Merkez ofisi, Brüksel’de bulunuyor. Örgüt,  1982’de kuruldu ve şu anda 45 ülkede ofisleri bulunmaktadır.

 

 
 
 
 

 

 

 

(EEiG) Başkanı Prof.Dr.Kerim Alirıza ile TÜRKİYE ÇİN HALK CUMHURİYETİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ
  AVRUPA EKONOMİK TİCARET VE SANAYİ ODASI (EEiG) Başkanı Prof.Dr.Kerim Alirıza ile TÜRKİYE ÇİN HALK CUMHURİYETİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ( TUCİAD) Başkanı Kemal Koçak ve Turizm ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başkanı
 
Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardim Vakfı'nin 28. yıl kutlamasi ve ödül töreni
  Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Kerim Aliriza, Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardim Vakfı'nin 28. yıl kutlamasi ve ödül törenine özel davet ile katıldı.
 
Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn. Canan Güllü bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.
  Odamızin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kerim Alirıza, Proje Geliştrime Merkez Ofisi Başkanı Sn. Bülent Varan, Turizm ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başkanı Sn. Oya Demirel ve üyemiz Tanpex Turizm Şirketi sahibi Sn. Kemal Güler
 
Sn. Kemal Güler'i makamında ağırladılar
  Türkiye ve Senegal arasında gerçekleştirilebilecek projeler ve finansman olanaklarını güşmek üzere Senegal Ankara Büyükelçisi Sn. Moustapha Mbacke, odamızin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kerim Alirıza, Proje Geliştrime Merkez Ofisi
 
Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG ve Toplumsal Ekonomik Araştırmalar Merkezi, TEAMDER Antalya İçin Elele…
  Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı Dr. Kerim Alirıza EEIG Türkiye Temsilciliği Turizm-Restaurant-Hotel İşletmeciliği ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başı Oya DEMİREL ile TEAMDER Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
 
 
EEIG, Brezilya’da açılan yeni temsilciliği ile büyümeye ve geçmişini zenginleştirmeye devam etmektedir.
  55 ülkede hali hazırda bulunan temsilciliklerimize bir önemli ülke daha eklendi. Başkan Dr. Talita Brito’ ya görevinde başarılar dilerken, geçmiş deneyimlerimize ve kurulduğumuz zemine dayanarak, yeni açılan temsilciliğimizin aktif bir şekilde çalışacağına ve kısa süre zarfında da başarılara imza atacağına inanıyoruz.
 
 
EEIG, IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı
  IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı EEIG Yönetim Kurulu Başkanları, 50 ülkeden bölgesel ve merkezi ofis başkanları, eski Letonya Cumhurbaşkanı Sn. Vaira Vike Freiberga
 
 
ACI KAYBIMIZ
  Bugün Başarımızın mimarı olan, kurucumuz, Heinz Helmut Vejpustek’i kaybetmenin acısı içersindeyiz.
 
 
Dr. Kerim Alirıza, EEIG Yönetim Kurulu Başkanı ve Baş Yöneticisi (CEO)
  Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Temsilciliği Başkanı ve Yönetim Kurulu Sözcüsü Dr. Kerim Alirıza, odanın yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu
 
Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins
  Aralık 2013, Amassador Club Magazine’nin son sayısında, Letonya Cumhurbaşkanı  Andris Berzins’in özel röportajı yayınlandı.
Tüm Haberler