Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  
 

 
 
 

Giriş Yap
Kayıt Ol

 
 
 
 
 
Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG ve Toplumsal Ekonomik Araştırmalar Merkezi, TEAMDER Antalya İçin Elele…
Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı Dr. Kerim Alirıza EEIG  Türkiye Temsilciliği Turizm-Restaurant-Hotel İşletmeciliği ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başı Oya DEMİREL ile TEAMDER Genel Merkezi’ni ziyaret etti. 
 
TEAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali YILMAZ, Başkan Yardımcısı ve Projeler Koordinatörü Prof.Dr.Cengiz SAYIN, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Kurul Başkanı Yrd.Doç. Figen CEYLAN, Mali Sayman SMMM Zehra ASLAN,üyelerden Prof.Dr.İlhan GÖLBAŞI,Dr. Sevim ŞUEKİNCİ,Basın Danışmanı Celal VECEL ziyareti kabul etti.
 
Görüşmede Antalya Turizmi’nin Türkiye ve Dünya’daki yeri ile yeni iş ve proje girişimleri konuşuldu.

 
Antalya’dan Dünya’ya açılacağız…

 
Ziyarette EEIG CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı  Dr. Kerim Alirıza, Antalya’daki çalışmalarından ve EEIG'nin Çözüm Ortağı ADS Şirketler Grubu ile ortak çalışma planlarından bahsetti.
Dr. Kerim Alirıza:"Antalya’da 3 yıldır çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  İlk projemize Norveç üstünden sağlık ve turizm sektörü ağırlıklı olarak;Oya DEMİREL sayesinde başladık. Bugün Antalya’nın sadece Türkiye değil,Dünya’nın da  turizm merkezi olması; EEIG’nin de turizm sertifika ve belgelendirme merkezimizin burada olması bizler için çok önemlidir. 
Ayrıca Turizm Sektörü dışında ekonominin pek çok alanında iş dünyası ortaklığı ile Antalya'dan Dünya’ya açılmayı düşünüyoruz. Bunun için 105 projemiz bulunuyor. Bunların içinde sağlık,teknoloji gelişimi, proje gelişimi ve bilimsel faaliyetler ile enerji ve doğal kaynakların yeni teknolojiyle keşfedilerek düzgün kullanılması yer alıyor. Ayrıca sosyal amaçlı pek çok projelerle de ilgileniyoruz. Örneğin engelli vatandaşlar, insan hakları, yoksulluk ya da afet gibi konularda insanlara ulaşıyoruz. Bu projelerden bazılarını da TEAMDER ile birlikte çalışarak hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.
 
 
Hedefimiz EEIG'nin Çözüm Ortağı ADS Şirketler Grubu ile tüm Türkiye'ye Turizmi yaymak…

 
EEIG Türkiye Temsilciliği Turizm-Restaurant-Hotel İşletmeciliği ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başı  Oya DEMİREL ise düşüncelerini şu şekilde ifade etti:“Norveç'te 15 yıldır devlete bağlı bir şirketin ortağıyım. Yeni bir proje ile sağlık turizmini geliştirdik. 70 ila 90 yaş gruplarının devlet tarafından ödemelerinin yapıldığı 8 ay süren sağlık turizmi kapsamlı bir programımız var. Bunu şu an Antalya'da yapıyoruz. Fakat hedefimiz EEIG'nin Çözüm Ortağı ADS Şirketler Grubu ile tüm Türkiye'ye bu turizmi yaymak olacak” dedi.
 
TEAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali YILMAZ da bu ziyaretten çok memnun kaldığını ve yakın gelecekte bir plan çevresinde kendileriyle çalışacaklarını söyledi. 


Dr. Kerim Alirıza
Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG
CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı
Oya Demirel
Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG
Turizm-Restaurant-Hotel İşletmeciliği ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başı
Ali YILMAZ
Toplumsal Ekonomik Araştırmalar Merkezi TEAMDER
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 
 
 
 

 

 

 

(EEiG) Başkanı Prof.Dr.Kerim Alirıza ile TÜRKİYE ÇİN HALK CUMHURİYETİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ
  AVRUPA EKONOMİK TİCARET VE SANAYİ ODASI (EEiG) Başkanı Prof.Dr.Kerim Alirıza ile TÜRKİYE ÇİN HALK CUMHURİYETİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ( TUCİAD) Başkanı Kemal Koçak ve Turizm ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başkanı
 
Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardim Vakfı'nin 28. yıl kutlamasi ve ödül töreni
  Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Kerim Aliriza, Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardim Vakfı'nin 28. yıl kutlamasi ve ödül törenine özel davet ile katıldı.
 
Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn. Canan Güllü bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.
  Odamızin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kerim Alirıza, Proje Geliştrime Merkez Ofisi Başkanı Sn. Bülent Varan, Turizm ve Sertifikasyon Merkez Ofisi Başkanı Sn. Oya Demirel ve üyemiz Tanpex Turizm Şirketi sahibi Sn. Kemal Güler
 
Sn. Kemal Güler'i makamında ağırladılar
  Türkiye ve Senegal arasında gerçekleştirilebilecek projeler ve finansman olanaklarını güşmek üzere Senegal Ankara Büyükelçisi Sn. Moustapha Mbacke, odamızin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kerim Alirıza, Proje Geliştrime Merkez Ofisi
 
Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, EEIG ve Toplumsal Ekonomik Araştırmalar Merkezi, TEAMDER Antalya İçin Elele…
  TEAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali YILMAZ, Başkan Yardımcısı ve Projeler Koordinatörü Prof.Dr.Cengiz SAYIN, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Kurul Başkanı Yrd.Doç. Figen CEYLAN, Mali Sayman SMMM Zehra ASLAN,üyelerden Prof.Dr.İlhan GÖLBAŞI,Dr. Sevim ŞUEKİNCİ,Basın Danışmanı Celal VECEL ziyareti kabul etti.
 
 
EEIG, Brezilya’da açılan yeni temsilciliği ile büyümeye ve geçmişini zenginleştirmeye devam etmektedir.
  55 ülkede hali hazırda bulunan temsilciliklerimize bir önemli ülke daha eklendi. Başkan Dr. Talita Brito’ ya görevinde başarılar dilerken, geçmiş deneyimlerimize ve kurulduğumuz zemine dayanarak, yeni açılan temsilciliğimizin aktif bir şekilde çalışacağına ve kısa süre zarfında da başarılara imza atacağına inanıyoruz.
 
 
 
EEIG, IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı
  IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı EEIG Yönetim Kurulu Başkanları, 50 ülkeden bölgesel ve merkezi ofis başkanları, eski Letonya Cumhurbaşkanı Sn. Vaira Vike Freiberga
 
 
ACI KAYBIMIZ
  Bugün Başarımızın mimarı olan, kurucumuz, Heinz Helmut Vejpustek’i kaybetmenin acısı içersindeyiz.
 
 
Dr. Kerim Alirıza, EEIG Yönetim Kurulu Başkanı ve Baş Yöneticisi (CEO)
  Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Temsilciliği Başkanı ve Yönetim Kurulu Sözcüsü Dr. Kerim Alirıza, odanın yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu
 
 
Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins
  Aralık 2013, Amassador Club Magazine’nin son sayısında, Letonya Cumhurbaşkanı  Andris Berzins’in özel röportajı yayınlandı.
 
 
Bildiri
  Sayın Başkanlar, Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası...
Tüm Haberler