ALDIĞI ÖDÜLLER

Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası EEIG Yönetim Kurulu, 18 Ekim, 2012. İstanbul, Türkiye. EEIG Üstün Liyakat Ödülü Takdimi.

Çalışmalarında, yürüttüğü işlerde ve faaliyet alanlarında üstün başarı gösteren kişilere verilmesi amaçlanan EEIG Üstün Liyakat Ödülü, Dr. Kerim Alirıza’ya, I. EEIG Avrasya I. Ekonomi İş Forumu ve EEIG Konferans’ını organize etmesi, hazırlığı aşamasında gösterdiği özen ve titizlik, Forum’un icra edilmesini üstlenmesi ve başarılı bir şekilde sürdürmesi dolayısı ile Yönetim Kurulu tarafından kendisine takdim edilmiştir.

Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası EEIG Yönetim Kurulu, 2 Mart, 2012. Brüksel, Belçika. 2011 Avrupa Faaliyet Ödülü Takdimi.

Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı Sayın Dr. Kerim Alirıza, Yönetim Kurulu tarafından üstün faaliyetleri ve kurumu başarılı temsili dolayısıyla 2011 Avrupa Faaliyet Ödülü’ne layık görülmüştür.

Crans Montana Forum, “Değişen Dünyaya Sesleniş, Hangi Dünya İçin Hangi Enerji”. 28 Haziran, 1 Temmuz, 2012. Bakü, Azerbaycan. Altın Madalya Takdimi.

Avrupa Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Odası, CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı Dr. Kerim Alirıza Crans Montana Forum’a katılmış ve kendisine, yüksek derecelerdeki ve ender kişilere, “Daha insancıl Bir Dünya” adına yaptıkları çalışmalar için verilen ve Forum’un en yüksek onuru olan Altın Madalya takdim edilmiştir.