IV. BAŞKANLAR VE YÖNETİM KURULU KONFERANSI

EEIG Kurum Başkanı Vaira Vike Freiberga ve EEIG CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı Dr. Kerim Alirıza ile baş ofiste görüşürlerken.

Brüksel Belediyesi 6. Meclis Üyesi Sait Köse IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı’nda açılış konuşması yaparken.

EEIG görevlileri kurucumuz Prof. Dr. Heinz Helmut Vejpustek anısına IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı’nda saygı duruşunda bulunurlarken.

EEIG CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanımız Dr. Kerim Alirıza, EEIG Kurum Başanı Vaira Vike Freiberga atanma belgesini takdim ederken.

Brüksel Belediyesi 6. Meclis Üyesi Sait Köse, EEIG Genel Sekreteri Johanna Vejpustek’e madalya takdim ederken.

Yönetim Kurulu üyesi Stanislav Grygorskyi, Turizm-Restaurant-Hotel işletmeciliği ve sertifikasyon merkez ofisi başı Oya Demirel’e atanma belgesini takdim etti.

Yönetim Kurulu üyesi Nizami Nasib Piriyev, Proje geliştirme ve inşaat yönetimi merkez ofisi başı Bülent Varan’a atanma belgesini takdim ederken.

Carlous Magnus Üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Herbert Strunz, Danimarka Bölgesel Temsilciliği Başkanı Bahattin Aslan’a atanma belgesini takdim ederken.

Carlous Magnus Üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Herbert Strunz, EEIG  CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanımız Dr. Kerim Alirıza’ya madalya takdim ederken.

EEIG Kurum Başkanı Vaira Vike Freiberga ve EEIG Yönetim Kurulu Başkanları, bölgesel ve merkezi ofis başkanları ve diğer görevliler IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı akşam yemeğinde.

EEIG Kurum Başkanı Vaira Vike Freiberga EEIG Brüksel ofisini ziyaret etti.

EEIG Yönetim Kurulu Üyeleri ve EEIG CEO & Türkiye Temsilciliği Başkanı  Dr. Kerim Alirıza ve kurum başkanı Vaira Vike Freiberga IV. Başkanlar ve Yönetim Kurulu Konferansı’nda.